نامزدان انتخابات ریاست‌جمهوری ایران (۱۳۹۲) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

این مقاله مربوط به نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران است که در تاریخ . روز پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری ایران) وی به نفع اصول‌گرایان از کاندیداتوری من هم شخصاً باید تصمیم بگیرم، ولی مطمئن باشید که از اتخاذ هر تصمیمی که موجب ائتلاف پیشرفت هنوز مشخص نیست/ موافق تنش زدایی در ت خارجی هستم».

کدام نامزد انتخاباتی اصول‌گرا حاضر است یا باید کنار برود؟ | Euronews

23 آوريل 2017 در حالی که رقابت‌های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شده، پیش بینی اینکه دو رقیب اصلی کدامیک از کاندیداها خواهند بود هنوز دشوار است 

رونمایی نجابت از نامزد جدید اصولگرایان جلیلی نمی‌آید - خبرآنلاین

29 آگوست 2016 تا آغاز ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، 7 ماه زمان داریم، الان که فضای آورد بلافاصله می روند سراغ کاندیدایی که نزدیک ترین نظر را به کاندیدای آنها دارد مثل انتخابات سال 88 . من نزدیک به ایثارگران و رهپویان هستم.

کاندیدای اصلی اصولگرایان کدام است؟ رئیسی یا قالیباف؟

30 آوريل 2017 و به دلیل آنکه معمولا حمایت آنها از یک کاندیدا، دل سایر اصولگرایان را می‌زند! تنها کورسوی امید جناح محافظه کار برای انتخابات است، از همین رو، امروز همه اصولگرایان آنها در حدی نیستند که طرف صحبت قالیباف باشند و من (قالیباف) نفر اصلی اصولگرایان هستم." . تنگه رازیانه، خارق العاده ترین پدیده طبیعی در ایلام.

نامزدهای احتمالی ۱۴۰۰ اصولگرایان چه کسانی هستند؟ - دنیای اقتصاد

13 ژانويه 2018 برخی اصولگرایان بر این باورند که باید در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده با ولی مطمئن هستم کشور بایستی از این بحث اصولگرایی و اصلاح طلبی خارج شود و تنها چندماهی از انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گذشته، و می بینیم که موج «من پشیمان» راه افتاده است. پر ترین های ماه بامیلو را نصف قیمت ب!!

مروری بر سوابق و گرایش ی 22 کاندیدای شاخص انتخابات .

15 آوريل 2017 به طوری که 13 نامزد انتخابات گرایش ی اصولگرایی دارند. اصولگرا. * در دولت خود مصمم هستم که تمامی محاسن دولت های گذشته را مورد استفاده قرار دهم و مشکلات آنها را برطرف نمایم. من کاندیدای در سایه هیچ کسی نیستم و شخصیتی مستقل دارم. . سریع ترین خودروهای جاده‌ای در پیست نوربرگ رینگ + تصاویر 

در نهایت باید یکی از کاندیداهای اصولگرا باقی بماند - ایسنا

25 آوريل 2017 اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با ایسنا، در تحلیل خود از آرایش ی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: من معتقدم آمدن اسحاق جهانگیری به 

مناظره دو چهره چپ و راست درباره انتخابات 96 - ایسنا

20 جولای 2016 اما در مورد انتخابات سال 96 من هم معتقد هستم که رقابت شدید خواهد بود. دیدیم که اینگونه نشد و همه کاندیداهای اصولگرا خودشان را رای آور می دانستند. این است که آقای مناسب ترین گزینه موجود برای تصدی جایگاه ریاست جمهوری 

نظرات نقل شده از رهبر ایران در مورد کاندیداتوری داوطلبان ریاست جمهوری .

6 آوريل 2017 به ادعای آنها، آقای ای پس از انتخابات به این کاندیدای اصولگرا گفته متذکر شدند که در انتخابات سال ۷۶ من نظری داده بودم و شما برداشت کرده بودید که سمت حمایت از "یک" کاندیدای اصلی برود یا خیر، از مهم ترین شاخص هایی خواهد 

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان انتخابات ,اصولگرایان ,کاندیدای ,ریاست ,اصولگرا ,جمهوری ,آوريل 2017 ,ریاست جمهوری ,انتخابات ریاست ,انتخابات ریاست‌جمهوری ,ریاست‌جمهوری ایران ,ا منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دنیای شبکه دانلود آهنگ آشنایی با چرم و آموزش چرم دوزی فروشگاه اینترنتی سنترکالا centerkalla مرکز تهیه و توزیع انواع کالاها و لوازم و تجهیزات شب دهم سیمانان (Cmanon) عجایب